Sesli Chat Tam Spam Kurtarma

Anasayfa Blog | Sesli Chat Tam Spam Kurtarma

Sesli Chat Tam Spam Kurtarma

30.12.2016

Tam Spam Kurtarma

Tam spam sorunu çözümleri. Webmaster serach console üzerinde tam spam uyarısı görmeniz google kalite yönergeleri ihlal ettiğinizi göstermektedir.

Sitenize uygulanan cezayı görmek için Google Search Console > Arama Trafiği > Manuel İşlemler alanını kontrol etmeniz gerekmektedir. Tam spam uyarısı alan bir sitenin info ve indexleri silinmektedir. Manuel spam cezası uygulanan bir site Google Web Yöneticisi Yönergelerini ihlal etmiş demektir. Uygulanan manuel işlemler den sitenizi kurtarmak için teknik çalışmaların yapılması gerekmektedir. Tam spam cezasının uygulanma nedeni otomatik olarak veya yazılımlarla otomatik olarak oluşturulan anlamsız değer katmayan düşük ölçekli içerikler, içerik gizleme, link gizleme, gizli kod yönlendirmeleri, farklı web sitelerinden toplanan içerikler, çalıntı içerik yayınlama gibi Google kalite yönergelerini spam teknikler ile ihlal eden sitelere uygulanmaktadır. Tabi burada önemli olan konu hatayı çok sık tekrarlayan spama meyilli siteler için tam spam cezası uygulanmaktadır.

Google siteniz üzerinde geçici ve kalıcı olarak ceza vermiş olabilir. Sorun oluşturan bölümlere verilen tam spam cezası, sorunlu alanlar ve içerikler, yönlendirmeler, trafik çekme amaçlı çalışmalar ve link yapılarının düzeltilip raporlanması ile sonuçlanmaktadır.

Tam spam cezası Nasıl Kaldırılır?

Manuel spam kaldırma için

Sitenize uygulanan tam spam sorununu çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız teknik çalışmalar tamamen google kalite yönergelerine uyumlu olarak yapılmaktadır. En kısa süre içerisinde sorun yaratan bölümlerin tespiti ile çalışmalarımız başlamaktadır. Yapılan çalışmalar tam spam siteler için genellikle 2 ila 8 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Tam spam kurtarma servisimiz uzun yılların verdiği tecrübeler ile sitenizi cezadan kurtarmak için çalışmalar yapmaktadır. Sizlerinde çok iyi tanıdığı isimler kurucu ve uzman seo kadromuzda yer almaktadır.

Yaptığımız tüm çalışmalar gizlilik sözleşmesine tabi tutulmaktadır. Yapılan çalışmalar 3 ncü tekil şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Referans olarak sunulmamaktadır. Tam spam sorunu çözümü için bizimle iletişime geçiniz.

Skype ; Tayfun.Boyner

Skyle ; SahinPanel